Ray-Ban RB3025 W0879

2 400 Kč
Doporučená nabídka Brýle-čočky

Skladem • 1 varianta110 Kč6 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 4 302 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 16 870 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 3 496 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma99 % • 8 149 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 3 539 recenzíDalší informace

Délka stranice
135 mm
Zrcadlové

• , zakoupeno v Misteroptic.cz

Nákup v MISTER OPTIC jsme vybrali z důvodu pohodlného nákupu z domova , nemuseli jsme lítat po všech optikách , čekat rady , vyplňovat x papíru a vysvětlovat detaily !Skvělá a rychlá komunikace , i po zadání všech údaju přišel pro upřesnění mail zda všechny údaje sedí , jestli jsme neudělali chybu v zadávání , takže za mě super , dvojité ověření a hlavně okamžitá reakce na mail , a nemuseli jsme čekat pár dní pokud se najde někdo kdo odepíše takže moc doporučujeme nákup jakýchkoliv brýly v MISTER OPTIC, taky dodání hned po ověření údaju a zaplacení částky za brýle bylo za mě super mega rychlé , co se nám již dlouho nestalo :-o)
    Brýle přišli v pořádku , bezpečně zabalené , velikost , barva vše co jsme požadovali sedělo úplně super , kde jsme se trochu obávali velikosti ale nakonec vše dopadlo v pořádku a brýle již v plném proudu plní své účely takže na závěř ?
    MOC KRÁT DĚKUJEME ZA VÁŠ ČAS A OCHOTU :-o) TAKY PERFEKTNÍ SPOLUPRÁCE A JIŽ TEĎ VÍM NA KOHO SE OBRÁTIT V PŘÍPADĚ DALŠÍHO NÁKUPU BRÝLY :-O)
    DĚKUJU , JEN TAK DÁL :-o)

• Brýle sedí klukovi jak prde...na hrnec. Jsou originál..cena výborná

14 mm
Délka stranice
135 mm
Zrcadlové

Ikonické sluneční pilotky Ray-Ban RB 3025 W0879, které vám nabízí e-shop Ruzovebryle.com, jsou kovové brýle na denní nošení. Vhodné jako dámské i pánské. Mají zelená skla, která blokují 100% oslnění a tím snižují únavu očí. Jsou to brýle s UV400 - 100% ochranou proti UVA, UVB a UVC paprskům. Skla mají úpravu, díky které je vnímání barev i vizualizace kontrastů mnohem přesnější.

• Rám: titanový kov
  • Skla: zelená
  • Filtr: UV400 - 100% ochrana proti UVA, UVB a UVC paprskům
  • Kategorie slunečniho filtru 3: Je to nejvíce používaná čočka pro letní nošení a běžné letní sportovní aktivity. Její výhodou je dostatečné krytí před ostrým slunečním svitem, při stmívání ovšem omezuje vaši viditelnost. Pokud chcete používat pouze jedny brýle, mohu doporučit brýle s touto kategorií nebo brýle s výměnnými čočkami, které mají různé kategorie.

© www.ruzovebryle.com

• Péče: Brýle umývejte ve vodě s mýdlem, osušte jemným hadříkem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
  • Varování: Nepoužívejte brýle v soláriu a při řízení za soumraku nebo v noci, nedívejte se s nimi přímo do slunce. Nejedná se o ochranné brýle.

pevné kožené pouzdro a čistící hadřík ZDARMA

Tyto sluneční brýle vyhovují Evropské direktivě 89/686/EEC a jsou v souladu se standardem EN1836:2005+A1:2007. 100% ochrana proti záření. Kategorie filtru je uvedena na vnitřní straně brýlí.

Rozměry těchto brýlí:   v milimetrech šířka očnice 58 mm výška očnice 52 mm šířka nosníku 14 mm šířka brýlí 142 mm délka stranice 135 mm

Uvedené rozměry jsou pouze orientační. Nebudou-li vám brýle sedět, je možné je do 14 dní vrátit.

• , zakoupeno v Misteroptic.cz

DĚKUJU , JEN TAK DÁL :-o)

• Brýle sedí klukovi jak prde...na hrnec. Jsou originál..cena výborná

Klasika která nestárne.