Ray-Ban RB3445 006 P2

Sluneční brýle jsou skvělým módním doplňkem, který zároveň chrání váš zrak.Značkové brýle Ray-Ban Brýle Ray-Ban patří mezi aktuální must-have trendy. Brýle původně vyráběné pro...
3 645 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Alensa.cz

Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 4 298 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 3 496 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma99 % • 8 148 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma95 % • 503 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Lentiamo.cz

• Skvělé zpracování
    • Matné obroučky
    • Šedá skla

Měl jsem trochu obavy z velikosti, ale L sedí perfektně. Kladně hodnotím i matné obroučky, nejsou od nich žádné odlesky. Kvalita zpracování je skvělá, prostě je to Ray-Ban. Sice to něco stojí, ale vyzkoušel jsem různé značky a neměnil bych.

• Podlé mého přání
  • , zakoupeno v eyerim.cz

• Brýle vypadají skvěle, mají robustní konstrukci, skvělé zpracování, výborně sedí, jsou polarizační.
    • Nevím

Pro tuto značku brýlí jsem se rozhodl proto, že už jedny brýle od této značky mám (cca 20 let), a jsem s nimi spokojen. Nyní jsem zakoupil tento model, a prostě není jim co vytknout. Doufám, že vydrží stejně dlouho, nebo déle.
    Tyto brýle rozhodně doporučuji všem, kdo má rád kvalitní značkové brýle.

Značka
Šířka nosníku
17 mm
Délka stranice
130 mm

Brýle Ray-Ban patří mezi aktuální must-have trendy. Brýle původně vyráběné pro americké piloty zazářily ve filmech jako Top Gun a Matrix. Dá se říci, že v designu oční optiky udává Ray-Ban směr. Jejich modely lidé milují a vy můžete vybírat z obrovského množství modelů, tvarů i barev. Tak jen do toho. Alespoň jedny Ray-Bany by měl mít každý.

O tomto modelu:Dvojitý nosník lze označit za úspěšný retro návrat. Můžete se setkat také s označením double bridge a buďte si jistí, že jde o nepřehlédnutelný detail, díky kterému bude trendy.Brýle mají rám vyroben převážně z kovu, což je právě velký trend!Skla brýlí mají polarizační úpravu. Zabraňují tak oslnění, které může vzniknout při odrazu slunečních paprsků od vodní hladiny, sněhu, skla... Tato úprava je skvělá pro aktivní řidiče a například také pro rybáře.Tento model je vysoce módní a skvěle doplní váš outfit.Brýlové čočky poskytují 100% ochranu proti UV záření. Vaše oči jsou dokonale chráněné proti UVA i UVB paprskům.Brýle dostanete v originálním pouzdře.Spolu s brýlemi vám přijde také čistící hadřík.Tento model brýlí si můžete vyzkoušet v pohodlí domova díky naší virtuální zkoušečce. Hned uvidíte, jak vám brýle sluší!Skla brýlí jsou tmavá a propouští 8 - 18 % světla. Takové zatmavení je vhodné jako ochrana před silným sluncem.

• , zakoupeno v Lentiamo.cz

• Skvělé zpracování
    • Matné obroučky
    • Šedá skla

• Podlé mého přání

• Nevím

Tyto brýle rozhodně doporučuji všem, kdo má rád kvalitní značkové brýle.

• , zakoupeno v eyerim.cz

• Brýle jsou přesně dle popisu, perfektně sedí. Přesně takové jsem potřeboval. Všechny ochranné znaky originálu souhlasí :)

Brýle jsou přesně dle popisu v eshopu, perfektně sedí, kvalitní provedení. Přesně takové brýle jsem potřeboval. Všechny ochranné znaky originálu souhlasí. Doporučuji